Bir Zamanlar Memati’nin Sevgilisiydi! Kurtlar Vadisi Dizisinin Gamze’si Didem Taslan Son Haliyle Olay Oldu!

Bir dönemin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi’nin üzerinden tam 18 yıl geçti. Oyuncularından bazıları farklı kariyerlere yöneldi bazıları ise oyunculukta büyük adımlar attı. Bir zamanlar Memati’nin sevgilisi olan Gamze’ye hayat veren Didem Taslan’ın son hali ise görenleri şaşırttı!

Bir döneme damga vuran, 2 sezon yayınlanmasına rağmen hâlâ izlenmeye devam eden Kurtlar Vadisi’nin üzerinden yaklaşık 18 yıl geçti.

Racon kesmeleriyle ünlü mafya dizisinin sevenleri de oldukça çoktu. Dizinin bazı bölümlerinde gerçek hayattan kesitlere yer vermesi ve dizinin yayınlanan bölümünden sonra bazı olayların gerçek hayatta da olması herkesi şaşırmıştı.

Geniş oyuncu kadrosu bulunan dizi de Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Selçuk Yöntem, Oktay Kaynarca, Gürkan Uygun gibi daha birçok başarılı ve isimleri aklımıza kazınmış oyuncular yer aldı.

Yayınlandığı süre boyunca Polat Alemdar’ın adamlarından olan Memati’nin sevgilisini canlandıran Gamze Güneş’de önemli karakterlerden biriydi. Memati ve Gamze arasında geçen diyaloglar çoğu zaman gündem oluyor.

Gamze Güneş karakterine hayat veren Didem Taslan’ı son hali ise sosyal medyada çok konuşuldu!?

Yeni imajı ile sevenlerinin beğenisi kazandı. Saç renginin değişikliği, küçük estetik dokunuşlar ile aslında yıllar meydan okuduğu da gözüküyor.

49 yaşındaki güzel oyuncu aradan geçen 18 yıla rağmen güzelliğini koruyor.

Son olarak Fox Tv’nin dizisi Yasak Elma’da rol alan ünlü isim sık sık sosyal medyada paylaşımlarda da bulunuyor.

Siz Didem Taslan’ın değişimini nasıl buldunuz? Yorumlara bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x